Aktualności

Razem możemy więcej - dołącz do nas i zostań honorowym dawcą krwi

„Razem możemy więcej - dołącz do nas i zostań honorowym dawcą krwi”, to hasło przyszłorocznej zbiórki krwi, w promocję której zaangażowali się funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Straży Granicznej oraz Krośnieńskiej Kompanii Transportowej. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z harmonogramem na 2020 rok i wpisania wydarzenia do swojego kalendarza. Pomóż innym w walce o życie.

Wprawdzie do zakończenia roku kalendarzowego jeszcze kilkanaście dni, ale funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim, Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim, Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim oraz Krośnieńskiej Kompanii Transportowej już teraz zachęcają wszystkich do włączenia się w kolejną zbiórkę krwi, organizowaną na terenie naszego powiatu. Mundurowi, specjalnie na tę okazję stworzyli plakat promujący krwiodawstwo oraz zawierający terminy i miejsca zbiórki krwi.  Dlaczego akurat wspólnie promują tę akcję? Bo biorąc udział w różnych zdarzeniach, doskonale wiedzą jak kruche jest życie i jak często inni potrzebują naszej pomocy. Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy wszystkich do dzielenia się z tym co mamy najcenniejsze, swoją krwią.

Zachęcamy już teraz do zapoznania się z harmonogramem na 2020 rok i wpisania wydarzenia do swojego kalendarza. Dołącz do nas i zostań honorowym dawcą krwi.

podkom. Justyna Kulka

Plakat: zakład fotograficzny ART-LENS Krosno Odrzańskie